חידוש מרצפות

 

חידוש מרצפות

רגע לפני שאתם מחפשים ריצוף חדש על פני זה המלוכלך והפגום, כדאי שתכירו את חידוש המרצפות של חברת אבן יהלום.

חידוש מרצפות הוא הליך מורכב שכל חברת פוליש וליטוש מבצעות בדרכים אחרות ותוך שימוש באמצעים שונים. חברת אבן יהלום, החברה המובילה בתחום הליטוש, היא חברה הנותנת מענה מקצועי ביותר עבור חידוש מרצפות הכולל בין השאר ליטוש, פוליש וסילר. פעולות אלה עושות את שלהן ולקוחות החברה מדווחים על הצלחה מדהימה בתהליך. בואו לשמוע עוד.

 

חידוש מרצפות -  האם זה בכלל אפשרי?

מרצפות סופגות הרבה מאד בזמן שהן משמשות את בעלי המבנה. בחירת מרצפות היא בדרך כלל אחת ההחלטות היותר משמעותיות בתהליכים של שיפוץ ובניה וזאת מתוך הבנה שמרצפות לא מוחלפות בתדירות גבוהה. הסיבה לכך היא כמובן העלות והעבודה עצמה הכוללת הוצאת ריצוף קיים והחלפתו בחדש. יחד עם זאת, עם השנים הרצפה נפגעת ויש צורך לערוך אי אלו תיקונים. רבים האנשים הבוחרים לחפש ריצוף חדש מתוך ייאוש. ההצעה האפשרית עבור כל אחד היא פניה לחברת אבן יהלום לצורך חידוש מרצפות. באמצעות החברה המקצועית בתחום תוכלו להיות בטוחים שהתהליך יצליח והמרצפות שלכם תחזורנה לימיהן הטובים.

 

איך מבצעים חידוש מרצפות ?

חברת אבן יהלום מעניקה אפשרות חידוש מרצפות יסודי ומקיף ביותר. בין הפעולות המרכזיות שהחברה מאפשרת נכללים:

ליטוש - הסרת שכבות עליונות של הריצוף לצורך גילוי השכבות הפנימיות, השמורות והיפות של האבן. כל זאת תוך יצירת משטח אחיד בגובהו וביופיו.

פוליש - ניקוי יסודי של המרצפות באמצעות מכונות, חומרים מיוחדים וידיים של צוות מסור ונאמן ללקוח.

סילר - מריחת חומר המונע ספיגה ששומר על המרצפות, מבודד אותן מלכלוך ומחזיר להן את הברק שלהן.

על כל אלו מתווספות מגוון פעולות נוספות לצורך חידוש מרצפות.

 

חברת ליטוש אבן יהלום  - המקום המתאים ביותר עבור חידוש מרצפות

חברת ליטוש אבן יהלום הנה חברה מומחית בתחום ליטוש רצפות ופוליש. צרו קשר עם החברה ותוכלו לבחור יחד עם הצוות המקצועי את תכנית ההבראה המתאימה לרצפה שלכם. התהליך יבוצע בשיתוף פעולה, בזמינות ומתוך דגש על איכות השירות. מחירי החברה סבירים ומאפשרים לקבל את השירות בנוחות. 

 

צור קשר

חייקה קדם | 050-9667676

קיבוץ שריד | דוא"ל. evenyahalom.ltd@gmail.com