חידוש גרניט פורצלן

 

חידוש גרניט פורצלן -  זה רק אבן יהלום !

חידוש מרצפות הוא פעולה שמוכרת לאנשים רבים. אך מי שיש לו מרצפות גרניט פורצלן, לא תמיד מודע לעובדה שגם מרצפות כאלה ניתן לחדש ולרענן, וליצור להן מראה חדש גם לאחר שנים של שימוש. חברת פוליש אבן יהלום מבצעת חידוש גרניט פורצלן ברמה גבוהה ומקצועית במיוחד.

 

חידוש גרניט פורצלן

חידוש גרניט פורצלן הוא תהליך מיוחד, אשר שונה מחידוש של מרצפות רגילות. גרניט פורצלן הוא חומר עדין שהליטוש הרגיל ושיטות החידוש הפשוטות עלולות לפגוע בו, ולהשיג תוצאה הפוכה. לכן, מי שמעוניין לבצע חידוש גרניט פורצלן, צריך לפנות לחברה אשר מתמחה בתחום, ואשר יודעת להתאים את סוג החידוש לסוג המרצפות שאותו מעוניינים לחדש – ובאופן מיוחד למרצפות גרניט פורצלן. התהליך של חידוש גרניט פורצלן כולל בעיקר קרצוף של המרצפות, באמצעות מכונת פוליש אשר מיועדת באופן מיוחד למרצפות מסוג זה, על מנת לבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר מבלי לפגוע במרצפות כלל. היתרון הגדול של חידוש גרניט פורצלן הוא שהחידוש מנקה ומחדש גם את הפוגות – החריצים שבין המרצפות, כך שלרצפה כולה נותר מראה רענו, נקי ומבריק, ממש כמו של רצפה חדשה שזה עתה רוצפה בגרניט פורצלן חדשה.

 

חברת אבן יהלום 

על מנת לבצע חידוש גרניט פורצלן, כאמור, חשוב לפנות לחברה מקצועית אשר מבצעת את החידוש הזה בצורה הטובה והמקצועית ביותר. אם אתם זקוקים לחידוש גרניט פורצלן, המקום עבורכם הוא חברת אבן יהלום. חברת אבן יהלום היא חברת פוליש מומלצת ומקצועית, אשר מתמחה בכל עבודות פוליש והחידוש השונות. חברת אבן יהלום מבצעת עבודות ניקיון נרחבות ומורכבות, ובנוסף גם עבודות ליטוש וחידוש למרצפות מכל הסוגים, וכמובן גם חידוש גרניט פורצלן. עם השירות המקצועי של חברת אבן יהלום, אתם יכולים ליהנות מבית נקי, מבריק ומצוחצח בכל זמן, וממרצפות מלוטשות ומבריקות ממש כמו חדשות – גם אם ריצפתם את הבית לפני 10 שנים. חברת אבן יהלום מספקת לכם שירות אדיב, מקצועי ואיכותי, לכל מטרה.

צור קשר

חייקה קדם | 050-9667676

קיבוץ שריד | דוא"ל. evenyahalom.ltd@gmail.com