חידוש בלטות ישנות

 

חידוש בלטות ישנות, עושים עם אבן יהלום!

כאשר נכנסים לדירה חדשה, או משפצים דירה, מרצפים את הדירה בבלטות חדשות, נקיות ומבריקות. אך כעבור שנים מספר, המרצפות מתיישנות, נשחקות ונשרטות. זהו הזמן להזמין את השירותים של חברת אבן יהלום, כדי לבצע חידוש בלטות ישנות בצורה הטובה ביותר.

 

חידוש בלטות ישנות

חידוש בלטות ישנות הוא תהליך שמומלץ לבצע אחת למספר שנים. בלטות חדשות הן חלקות, יפות, מבריקות. אך מטבע הדברים, ככל שאנו דורכים על המרצפות ומשתמשים בהן, כך הן נשחקות ונשרטות יותר ויותר. לעיתים נוצרים על הבלטות כתמים שאין אפשרות להסיר, מנוזלים חריפים וכדומה. לעיתים נוצרות שריטות, עמוקות יותר או פחות, ובאופן כללי הברק של הבלטות מתעמעם, והן מקבלות מראה ישן שכבר אינו יפה. חידוש בלטות ישנות מחזיר לבלטות את המראה הצעיר שלהן, את הברק שלהן ואת היופי שלהן, ומעניק לכם רצפה כמעט כמו חדשה.

 

תהליך הליטוש

חידוש בלטות ישנות נעשה באמצעות ליטוש של הבלטות. התהליך כולל ליטוש עדין או עמוק של הבלטות, באמצעות מכונות ליטוש אשר פועלות באמצעות אבני יהלום אשר מאפשרים ללטש את המרצפות בדיוק בעומק הרצוי, על מנת להסיר את כל שכבות הלכלוך, את השכבות הפגומות והשרוטות וכדומה. לאחר הליטוש מסירים את האבק שנוצר כתוצאה מהליטוש, ומבצעים גימור של המרצפות באמצעות סילר, שתפקידו למנוע מן הבלטות לספוג מים ורטיבויות שונות. הגימור באמצעות סילר גם מעניק ברק חדש למרצפות, אשר מקבלות מראה חדש, נקי ורענן.

 

חברת ליטוש אבן יהלום 

חברת ליטוש אבן יהלום מבצעת חידוש בלטות ישנות, כחלק משלל עבודות ניקוי וחידוש שהיא מציעה ללקוחותיה. עם חברת אבן יהלום, אתם יכולים לקבל בלטות נקיות ומבריקות, בזכות שירותי הפוליש המתקדמים של החברה והניסיון הרב של הצוותים שלה. ובנוסף, כמובן, תוכלו לקבל את השירות של חידוש בלטות ישנות, בצורה מקצועית ואיכותית במיוחד, אשר תאפשר לכם ליהנות מרצפה ממש כמו חדשה, גם לאחר שנים של שימוש במרצפות הישנות שלכם.

 

רוצים לבצע חידוש בלטות ישנות ? פנו עוד היום לחברת אבן יהלום, ותקבלו את השירות המקצועי ביותר!

 

צור קשר

חייקה קדם | 050-9667676

קיבוץ שריד | דוא"ל. evenyahalom.ltd@gmail.com