חברת אבן יהלום - חוות דעת - המלצות

חברת אבן יהלום • המלצות • חוות דעת

 

לקוחות יקרים

הנכם מוזמנים לקרוא המלצות שהתקבלו לחברתנו מקהל לקוחותינו על השירות שניתן על ידי החברה ועל עובדיה.

 


ליטוש יהלום - המלצה

ברצוני לשבח ולהמליץ על אדם נפלא בשם חייקה קדם מחברת פוליש אבן יהלום. למרות שהגעתי לחייקה בצורה מקרית דרך אתר המקצוענים לגבי ליטוש יהלום למרצפות שבביתי, ולגמרי לא היה לי מושג לגבי אופי העבודה, האיכות, והמקצועיות, כבר בשיחת הטלפון הראשונה שניהלנו, הבנתי שמדובר באדם רציני, מקצועי, בעל תודעת שירות גבוהה ויחסי אנוש נדירים!! חייקה הקשיב, ענה בסבלנות לשאלותיי הרבות, נתן טיפים לנקודות שעליי לשים דגש כשאני פונה לאיש מקצוע בתחום, הוסיף ואמר שגם אם לא העזר בשירותיו ישמח לענות אם יהיו לי שאלות נוספות... כבר בשיחת הטלפון הבנתי שרק הוא זה שיעשה לי את העבודה!!! חייקה שאל לסוג המרצפות, גודל הדירה, ונתן הצעת מחיר הוגנת. ביום העבודה הגיע בזמן שנקבע ביחד עם עוד שני אנשי צוות, כל החומרים והציוד הנדרש, עבדו ביעילות וביסודיות, והתוצאה פשוט מדהימה מעל ומעבר לציפיות כשנותנים עבודה מכל הלב אז מרגישים ורואים זאת!!! מי שמחפש יחס ושירות יוצא מן הכלל חייקה קדם מחברת אבן יהלום הוא הכתובת.

בברכה
תומר בר זיו

 

פוליש לדירה - המלצה

חייקה קדם היקר,

בהזדמנות זו רוצה להביע את רגשי תודתנו העמוקים לעבודה המקצועית שבוצעה בדירתנו, ובמיוחד לציין את העובדים המסורים שהתייצבו השכם בבוקר ועבדו בחריצות, יעילות ומסירות, ולא פחות חשוב – באדיבות ובמאור פנים, ונענו לכל בקשותינו. התוצאה הסופית הייתה מעל ומעבר לציפיותנו! אנחנו מרוצים מאד מעבודתכם, ונשמח להמליץ עליכם בחום לחברינו אשר עוברים דירה בקרוב.

המשיכו לעשות חיל בעבודתכם, ועלו והצליחו!

רב תודות, בתקווה לימים שקטים יותר..

בברכת שבוע טוב,

מיכל ורונן וייס

 

ליטוש אבן - המלצה

הנה אני כותב לכם המלצה כי הכי מגיע לכם בעולם לאחר שהזמנתי מחברת ליטוש  אחרת ליטוש אבן  לריצוף אבן שרכשתי, הם הגיעו והשאירו לכלוך יותר ממה שהיה לפני ועזבו באמצע העבודה, התקשרתי ונעניתם בחיוב, הליטוש שלכם היה מעולה ויכולתי סוף סוף להיכנס לדירה עם רצפה ראויה למגורים. (שלמה שפיר)

 

פוליש לרצפה - המלצה

כשפניתי לחברת פוליש אבן יהלום הייתי לאחר שיפוץ הבית, קיבלתי יעוץ לגבי פוליש לרצפה, השירות היה מצוין וקיבלתי בחזרה רצפה נקיה ומבריקה. (הגר ברקת)

ליטוש אבן - המלצה

ברצוני לציין את השירות המעולה שקיבלתי מחברת אבן יהלום , מיד כשהתקשרתי נעניתי בשירות אדיב ובתשומת לב מלאה לדרישותיי. השירות היה מהיר וענה על ציפיותיי ומעבר לכך. לא בכדי החלטתי לכתוב המלצה חמה עם הצעה לכל אותם אנשים המחפשים ליטוש אבן לפנות לחברת אבן יהלום. (תמי זילברמן)

פוליש - המלצה

המון תודה לכם על שירות הפוליש שעשיתם לדירתי לאחר ששיפצתי, על הזריזות והמהירות שבא הגעתם, בהחלט עבודת פוליש שהייתה מעבר לציפיות שלי, מבטיח להמליץ הלאה. (יהודה בכר )

פוליש - המלצה

חברת אבן יהלום היקרים כשהזמנתי מכם פוליש לא תיארתי לי שהרצפה תצא כל כך נקיה ואוכל לעבור לביתי מהר בלי צורך בניקיון נוסף למרצפות, פשוט תענוג איו מילים בפי אלפי תודות. (צביה אשל)

פוליש - המלצה

פוליש לרצפה זה רק חברת פוליש אבן יהלום . לא היה לי ספק שאני הולכת להשתמש בשרותכם גם הפעם ואפילו מופתעת מעצמי שעד כה לא פקססתי לכם מכתב תודה והמלצה על שירות מופלא שאני מקבלת מכם בעשרת השנים האחרונות. (רות הראל)

פוליש קריסטל - המלצה

רציתי להגיד תודה לחברת יהלום על השירות שקיבלתי, הזמנתי פוליש קריסטל ברגע האחרון באופן דחוף בגלל אירוע שהייתי צריכה לערוך בביתי, חברת אבן יהלום עשו מאמצים בכדי לשלוח אלי צוות שהבריק את המרצפות באופן מופתי המשיכו כך!! (מיכל גוטמן)

פוליש - המלצה

נעזרתי בשרות פוליש לרצפת הטרצו וקיבלתי שירות מצוין ולשביעות רצוני במחיר הגון ביותר. ממליץ בחום. (בועז ארד)

 נשמח לקבל משוב הן חיובי והן שלילי בכדי לספק לכם את השירות הטוב ביותר ולשביעות רצונכם.

צור קשר

חייקה קדם | 050-9667676

קיבוץ שריד | דוא"ל. evenyahalom.ltd@gmail.com