הברקת שיש

הברקת שיש

יש לכם רצפת שיש שנשחקה ואיבדה כבר מהברק הטבעי שלה? אתם כנראה זקוקים לשירות הברקת שיש מקצועי

אם יש לכם בבית רצפת שיש או חיפוי שיש אתם ודאי אוהבים אותם ומעוניינים לשמור עליהם לאורך זמן. שיש הוא חומר טבעי ויוקרתי, בעל ערך רב ומראה מרשים נוצץ וייחודי. אך גם תחת השמירה הכי קפדנית, עם השנים עלולים להיווצר פגמים וכתמים אשר שטיפת רצפה רגילה לא יכולה להתמודד איתם, או פשוט שחיקה נורמלית של החומר. בדיוק בשביל זה קיים שירות הברקת שיש, במסגרתו אנו מבצעים לריצוף השיש ליטוש עדין ופוליש קריסטל ובכך משיבים לו את המראה הבוהק והנוצץ שאבד לו.

 

הברקת שיש מבצעים רק עם חברת פוליש אבן יהלום

הברקת שיש נעשית, כאמור, באמצעות פוליש קריסטל. מה זה בעצם פוליש קריסטל ? פוליש קריסטל היא אחת השיטות הנפוצות והטובות כיום להברקת שיש ולמעשה להברקת מרצפות מכל הסוגים, למעט קרמיקה וגרניט פורצלן. באמצעות פוליש קריסטל, אנו יכולים להשיג מראה מבריק ונוצץ לשיש, מבלי שקיימת סכנת החלקה בסיום התהליך, או מבלי לחשוש שנצטרך לחזור על הפעולה לאחר זמן קצר. בתהליך פוליש קריסטל לשיש אנו מתחילים קודם כל בקרצוף עמוק ויסודי של השיש על מנת להיפטר מכל הלכלוך והכתמים שהצטברו עליו. לאחר מכן אנו מחדירים את חומרי ההברקה לתוך השיש ובכך יוצרים את המראה המבריק והמרהיב.

 

הברקת שיש – זה רק למקצוענים

הברקת שיש היא עבודה הדורשת ניסיון ומקצוענות. זאת בשל סיבות רבות, אך הסיבה העיקרית היא ששיש הוא חומר יקר במיוחד הדורש טיפול מיוחד ומדויק. כל טעות הכי קטנה בטיפול בשיש עלולה לעלות ביוקר רב ולכן נדרשת מיומנות רבה בכל הקשור להברקת שיש ובכלל לטיפול בו. אנו מציעים לכם את שירותינו, חברת פוליש אבן יהלום היא חברה ותיקה ומובילה אשר בה צוותי פוליש ראשונים במעלה עם ניסיון ומיומנות רבה. הצוותים שלנו מבצעים הברקת שיש ברמה גבוהה ביותר, באופן מקצועי ואדיב. אתם יכולים להיות בטוחים שכשאר הזמנתם אותנו, שמתם את השיש בידיים מקצועיות.

צור קשר

חייקה קדם | 050-9667676

קיבוץ שריד | דוא"ל. evenyahalom.ltd@gmail.com