הברקת מרצפות ישנות

הברקת מרצפות ישנות

הרצפה כבר לא נראית כמו בהתחלה? עוברים דירה ויש שאריות לכלוך על המרצפות? הברקת מרצפות ישנות היא התשובה

הברקת מרצפות ישנות היא הדרך להקנות למרצפות שלכם מראה חדש, נקי ומבריק מבלי להחליפן בחדשות. עלות של החלפת ריצוף היא גבוהה הרבה יותר מעלות הברקה מקצועית ודורשת מכם סבלנות לתהליך של שיפוץ. לכן כדאי להזמין שירות הברקת מרצפות ישנות וליהנות מרצפה מבריקה לאורך זמן. בהברקת מרצפות ישנות יש יתרונות רבים וזוהי דרך מומלצת ביותר לשפר את מראה הדירה שבה אתם גרים.

 

הברקת מרצפות ישנות רק עם חברת פוליש אבן יהלום!

הברקת מרצפות ישנות נעשית על ידי פוליש קריסטל. זוהי אחת השיטות הנפוצות הקיימות להברקת מרצפות מכל סוג כמעט. בשיטה זו מתבצע דבר ראשון קרצוף עמוק של הרצפות על מנת לנקות אותן באופן יסודי. בשלב הבא אנו מחדירים את חומרי ההברקה לשכבה העליונה של המרצפת ובכך למעשה מעניקים לרצפה את המראה המבריק, אך מבלי לגרום לסכנת החלקה כמו שקורה בחומר שנמרח מעל המרצפת ויתרון נוסף הוא העובדה שזוהי הברקה שמחזיקה מעמד לאורך שנים ומגינה על הרצפה מפני נזקים. חברתנו מבצעת הברקת מרצפות ישנות בפוליש קריסטל כבר שנים ארוכות ואנו בעלי ניסיון רב בעבודה זו.

 

הברקת מרצפות ישנות

עם זאת, במרצפות ישנות עלולים לעיתים להיות פגמים אשר קרצוף סטנדרטי עם הברקה רגילה לא מסוגל להתמודד איתם. לכן, במרצפות ישנות מקובל לבצע לפני ההברקה גם ליטוש למרצפות, על מנת לחדש אותן ולהסיר מהן את כל הפגמים שנוצרו בהן עם השנים. בכל מקרה, פעולת הליטוש תתבצע בהתאם לרמת השחיקה של המרצפות וייתכנו מצבים בהם לא יידרש ליטוש למרצפות. לאחר הליטוש תתבצע כמובן ההברקה באמצעות הברקה קריסטלית, כאמור ובסיום התהליך אתם לא תזהו את המרצפות שלכם - הן ייראו חדשות, מבריקות, נקיות ויפות יותר מאי פעם ואנו בטוחים שאתם תהיו מרוצים מהתוצאה המדהימה.

אז אם יש לכם מרצפות ישנות הזקוקות להברקה ולחידוש, אנחנו מציעים לכם לפנות אלינו על מנת לקבל את השירות הטוב ביותר.

צור קשר

חייקה קדם | 050-9667676

קיבוץ שריד | דוא"ל. evenyahalom.ltd@gmail.com