הברקת מרצפות

הברקת מרצפות - ממש כמו מראה!

הרצפה כבר לא מה שהייתה בהתחלה? עוברים לדירה חדשה ויש שאריות לכלוך על המרצפות ? הברקת מרצפות היא הפתרון

הברקת מרצפות היא פתרון נוח, יעיל וחסכוני עבור אנשים שרוצים מראה חדש עבור המרצפות בבית, מבלי להחליף אותן בחדשות. עלות של החלפת ריצוף היא גבוהה הרבה יותר מעלות הברקה מקצועית. לכן כדאי להזמין שירות הברקת מרצפות וליהנות מרצפה מבריקה לאורך זמן. בהברקת מרצפות נעשה שימוש בחומרים מסוגים שונים המתאימים לאריחים מסוגים שונים. צוות הפוליש של חברתנו ישמח להתאים למרצפות שלכם את סוג ההברקה הנדרש ולעשות זאת באופן מקצועי ויעיל.

 

אמינות, שירות ומקצועיות

ישנן מספר שיטות להברקת רצפות, כל אחת מתאימה לסוגים שונים של אריחים. פוליש ווקס כוללת קרצוף עמוק של המרצפות ומריחת ווקס. פעולה זו משיבה למרצפות שלכם את הברק ואת החיות, ומעניקה מראה חדש ואסתטי לבית. מעבר לכך, היא עוזרת לשמור על המרצפות מפני נזקים עתידיים שעלולים להיגרם להן עקב שחיקה או גרירת רהיטים. פוליש ווקס אינו מתאים לרצפות קרמיקה וגרניט פורצלן, להן הוא עלול לגרום נזק. אחרי הברקה בפוליש ווקס, הרצפה נותרת חלקה ביותר ויש להיזהר מהחלקה.

 

האפשרויות להברקת מרצפות

אפשרויות נוספות היא הברקה קריסטלית, או פוליש קריסטל. בדומה לפוליש ווקס, גם בפוליש קריסטל מתבצע קרצוף של הרצפות ולאחריו מוחדר חומרי הברקה לשכבה העליונה של המרצפות והן מקבלות מראה חדש ומבריק. היתרון של הברקה קריסטלית הוא העובדה שאין סכנת החלקה לאחר שהיא נעשית והיא גם מחזיקה זמן רב יותר מעמד. כמובן שגם לאחר פוליש קריסטל נותרת שכבת הגנה על המרצפות אשר שומרת עליהן מפני נזקים. כמו כן, חברתנו מבצעת גם פוליש אקרילי, שבדרך כלל ניתן כשירות ללקוחות עסקיים באולמות גדולים או שטחים ציבוריים, אך אנו מספקים שירות זה גם ללקוחות פרטיים המעוניינים בו.

כשרוצים להבריק את המרצפות, חשוב להזמין חברה מקצועית ואמינה שתיתן לכם את השירות הטוב ביותר ותעזור לכם לשמור על המרצפות שלכם. אנו בהחלט עומדים בקריטריון, מוזמנים לבדוק אותנו 

צור קשר

חייקה קדם | 050-9667676

קיבוץ שריד | דוא"ל. evenyahalom.ltd@gmail.com