הברקת מרצפות טרצו

 

הברקת מרצפות טרצו

אריחי טרצו הם אריחים הנפוצים בבתים ישנים ונחשבים חזקים ועמידים. למרות זאת, גם טרצו נשחק והברקה תעשה פלאים

אריחי טרצו הם אריחים המיוצרים מבטון וחצץ והם נחשבים לאריחים נפוצים מאוד בישראל, במיוחד בבתים ישנים יותר. השימוש באריחים הללו נבע בעיקר ממחירם הזול יחסית לסוגי מרצפות אחרים והם משמשים לריצוף בהמון בתים בישראל. כמעט בכל דירה בבניין די ישן שלא עבר שיפוץ, תמצאו מרצפות טרצו וגם בחדרי מדרגות. מומלץ, כמו בכל סוג ריצוף, לחדש וללטש את הטרצו אחת לכמה שנים ובכך למעשה לשמור עליו. אבל לא רק ליטוש נדרש לטרצו, אלא גם הברקה. הברקה יכולה לחולל פלאים במרצפות הטרצו שלכם.

 

למה לבצע הברקת מרצפות טרצו ולמה חברת אבן יהלום ?

הברקת מרצפות טרצו נעשית על ידי פוליש קריסטל. פוליש קריסטל היא למעשה שיטת הברקה למרצפות מסוגים שונים, ביניהם טרצו, אשר מותירה את המרצפות מבריקות וחלקות ממש כמו קריסטל, כפי שמה. פוליש קריסטל מתבצע בתהליך- בשלב הראשון אנו מבצעים קרצוף עמוק של אריחי הטרצו על מנת להסיר מהם את כל הכתמים והלכלוך ולנקות אותם באופן יסודי. בהמשך אנו מחדירים חומרי יסוד והברקה לתוך השכבה העליונה של אריחי הטרצו ובדרך זו נוצרת ההברקה. כך למעשה הרצפה נותרת מבריקה לאורך זמן, שכבת הברק מגינה עליה ואין סכנת החלקה כיוון שהחומר מוחדר אל תוך האריחים עצמם.

 

הברקת מרצפות טרצו גם בבית חדש

כיוון שלרוב אריחי טרצו הם ישנים, יש להתאים להם במיוחד את דרך העבודה עליהם ואת סוג הפוליש הדרוש. עם זאת, בשנים האחרונות מסתמנת מגמה חדשה - ישנה בעיצוב, החוזרת אל אריחי הטרצו הישנים גם בבתים חדשים. צוות הפוליש של חברתנו יידע לזהות בדיוק את הצורך של מרצפות הטרצו שלכם ולהתאים בדיוק את ההברקה הרצויה ואת החומרים המתאימים. הברקת טרצו חייבת להתבצע על ידי אנשי מקצוע מיומנים ומקצועיים שיודעים לבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר.

אנו נעמיד לרשותכם צוות ניקיון והברקה מיומן, מקצועי ויסודי שיבריק את מרצפות הטרצו שלכם.

 

אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר בהקדם האפשרי ולהזמין את שירות הברקת מרצפות טרצו שלנו

 

צור קשר

חייקה קדם | 050-9667676

קיבוץ שריד | דוא"ל. evenyahalom.ltd@gmail.com