הברקה קריסטלית לרצפות

הברקה קריסטלית לרצפות

הרצפות מבריקות, החדר גם!

אי אפשר להסביר מה עושה רצפה מבריקה בחדר, זה פשוט מדהים לראות. כאשר הרצפה מבריקה ונוצצת, היא נותנת לכל החדר אור. מה לעשות, אבל לא תמיד היא כזו, ועם הזמן היא נשחקת ומתלכלכת, אז חייבים לטפל בה כיאות ולבצע הברקה קריסטלית לרצפות.

 

הגיע הזמן לעשות פוליש לרצפות

כאשר מרצפים את הבית, הרצפה חדשה ונקיה. היא עדיין נקיה כולה ואין עליה סימני אבק. אבל רצפה היא רצפה, וכמובן כולם דורכים עליה. עם הזמן היא מקבלת טביעות רגליים ושפשופים כתוצאה מהליכה ולא פעם היא גם סופגת נוזלים שונים, כתמים או דברים שנשפכו עליה במהלך אכילה או שתיה במקום. התוצאה הסופית היא רצפה מלוכלכת, מאובקת, חסרת ברק ועמומה.

זה הזמן להזמין את חברת פוליש אבן יהלום שתבצע הברקה קריסטלית למרצפות, במהלך ההברקה גם ינקו את הרצפה מחדש ויחזירו אותה להיות כמו שהייתה ואף יותר מכך.

 

מה זה הברקה קריסטלית לרצפות ?

ביצוע הברקה קריסטלית לרצפות, הוא קרצוף הרצפה בידי אנשי מקצוע שעושים זאת בעזרת מכונת פוליש משוכללת. המכונה מורידה את כל הלכלוך שנדבק ושוב מתגלה הרצפה הנקיה, אחר כך מורחים שכבות הגנה של הברקה שתמנע מן הלכלוך לחזור ולהדבק. את ההגנה מורחים בכמה שכבות כדי שהיא תשאר יותר זמן ותגן על הרצפה הכי טוב.

 

הברקה קריסטלית לרצפות שונות

הברקה קריסטלית לרצפות, או בשמה האחר - פוליש לרצפות, מתאימה לסוגי רצפות שונים על בסיס אבן, כמו טרצו, סומסום, שיש ועוד אבל לא מומלצת ובלתי אפשרית לרצפה שמרוצפת עם גרניט פורצלן או קרמיקה.

 

בתים פרטיים יכולים לבצע הברקה, וכן דירות משותפות. הברקה קריסטלית לרצפות היא ממש חובה במקומות בהם מתגוררים מספר רב של אנשים, משום שאם הרבה דיירים נכנסים ויוצאים לעתים קרובות, הרצפה דוהה הרבה יותר בתדירות והיא עלולה להראות מוזנחת בזמן קצר מאד. משפחות גדולות, בתים עם ילדים, מקומות שמרבים לבקר ולקבל אורחים, חייבים לעשות הברקה קריסטלית לרצפות.

 

צור קשר

חייקה קדם | 050-9667676

קיבוץ שריד | דוא"ל. evenyahalom.ltd@gmail.com