הברקה קריסטלית

הברקה קריסטלית

הברקה קריסטלית, היא שיטת הברקה לרצפה אשר מותירה אותה נוצצת ומלאת ברק כמו שלא ראיתם אותה מעולם. זוהי שיטה נהדרת לחידוש הרצפה מבלי להחליף אותה ויש אפילו סיכוי שהיא תיראה הרבה יותר טוב מרצפה חדשה! ביצוע הברקה קריסטלית מחזיר את הברק החיוניות והרעננות למרצפות ונותן להן מראה חדש, נוצץ ויפהפה. חברת פוליש אבן יהלום  מזמינה אתכם לקבל את השירות הטוב ביותר ולהזמין את צוות הפוליש המיומן שלנו לביצוע הברקה קריסטלית ברמה הגבוהה ביותר.

 

מה מיוחד בהברקה קריסטלית ?

הברקה קריסטלית היא שיטת הברקה בה למעשה אנו מבצעים קרצוף יסודי למרצפות ולאחריו מחדירים חומרי יסוד והברקה לשכבה העליונה שלהן. החומרים הללו יוצרים מראה מבריק וכך למעשה מתקבל המראה החדש והנוצץ של המרצפות. הברקה קריסטלית מתאימה אך ורק למרצפות ממשפחת האבן והשיש ויש לבחור חברת פוליש והברקה מקצועית שתבצע אותה באופן מקצועי ויעיל. שיטה זו מתאימה במיוחד לבתים ודירות בהם ישנם ילדים קטנים או קשישים, מהסיבה שהברקה קריסטלית אינה גורמת לסכנת החלקה כמו בפוליש ווקס, למשל, בזכות העובדה שחומרי ההברקה מוחדרים אל תוך המרצפת ולא נמרחים מעליה.

 

יתרונות ההברקה הקריסטלית

יתרונות נוספים של הבקרה קריסטלית הן העובדה שהוא נשאר עמיד לאורך זמן רב ואין צורך לבצע את התהליך כל שנה, אלא רק אחת לכמה שנים. כך שמדובר בפעולת הברקה חסכונית יחסית. מלבד זאת, החומרים המוחדרים למרצפות בהברקה קריסטלית שומרים עליהן מפני שריטות ונזקים, כך שהרצפה נשארת שלמה ולא ניזוקה בזכות ההברקה. חברת פוליש אבן יהלום מתחייבת לבצע הברקה קריסטלית ברמה הגבוהה ביותר, ללא פשרות. צוותי הפוליש שלנו מיומנים ומקצועיים, מבצעים את ההברקה ביעילות ובאדיבות ומותירים את הלקוחות שלנו מרוצים אחד אחרי השני. אנו נעשה הכול על מנת שתצאו מרוצים ואו בטוחים שהרצפה שלכם תודה לכם על שהזמנתם אותנו לבצע הברקה קריסטלית. אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר עוד היום כדי לבצע הברקה קריסטלית שתותיר את הרצפה שלכם מבריקה ונוצצת.

צור קשר

חייקה קדם | 050-9667676

קיבוץ שריד | דוא"ל. evenyahalom.ltd@gmail.com