הברקה וליטוש מרצפות

הברקה וליטוש מרצפות

אם המרצפות שלכם כבר ממש לא נראות כמו שהיו כשרק הנחתם אותן, אם אתם רוצים לחדש את המראה של המרצפות - הברקה וליטוש מרצפות זה בדיוק הפתרון עבורכם. חברת אבן יהלום מבצעת הברקה וליטוש מרצפות בצורה מקצועית ביותר, כך שלא תכירו את הרצפה שלכם בסיום העבודה... אנו מתחייבים לבצע ליטוש והברקה איכותיים ומקצועיים שיותירו אתכם מרוצים ושמחים ואת הרצפה שלכם מבריקה כמו חדשה.

 

הברקה וליטוש מרצפות - דורשים מיומנות, ניסיון וידע

הברקה וליטוש מרצפות היא, כאמור, הדרך להפוך את הרצפה לחדשה מבלי להחליף אותה. אלה פעולות הדורשות מקצוענות וניסיון רב, כיוון שלא מדובר בעבודה פשוטה. בהברקה וליטוש מרצפות ישנם מספר דברים שחשוב לשים לב אליהם, כמו סוג המרצפות, שכן לא כל החומרים והמכונות מתאימים לעבודה על כל סוגי המרצפות. הצוותים המיומנים שלנו ישמחו לבצע עבורכם את העבודות הללו במקצועיות וביעילות תוך שמירה על המרצפות שלכם. אנו עובדים עם מכונות הברקה וליטוש מתקדמות ואיכותיות ועם חומרים איכותיים בלבד כדי להעניק ללקוחותינו את התוצאות הטובות ביותר.

 

תהליך הברקה וליטוש מרצפות

תהליך ההברקה או הליטוש מתחלק למספר שלבים, כאשר העיקריים הם כמובן פעולות ההברקה והליטוש עצמן הנעשות בצורה מקצועית והתהליך הסופי שהוא מריחת סילר על המרצפות. לאחר ליטוש המרצפות יש לבצע מריחת סילר אשר מגן על המרצפות ומונע ספיגה של נוזלים וכתמים. כך אנו יכולים להבטיח לכם כי תוצאות עבודת ההברקה והליטוש יישמרו לאורך זמן, בזכות הסילר שהוא חומר המגן על המרצפות ושומר עליהן. צוות העובדים המיומן שלנו מומחה בביצוע ליטוש והברקה למרצפות והם לא יעזבו עד שהעבודה לא תסתיים והמרצפות ייראו הכי טוב שאפשר.

 

חברת ליטוש והברקה אבן יהלום

רצפה מוזנחת היא בדרך כלל אינה מזמינה במיוחד וגם יכולה לגרור צרות. לשם כך חשוב לבצע הברקה וליטוש למרצפות. חברת יהלום מתחייבת בפניכם לביצוע עבודה מקצועית, ביושר, אמינות ואדיבות. אנו נעשה הכול על מנת שתצאו מרוצים ושהרצפה שלכם תיראה בדיוק כמו שחלמתם. 

צור קשר

חייקה קדם | 050-9667676

קיבוץ שריד | דוא"ל. evenyahalom.ltd@gmail.com