אבן חלילה

אבן חלילהאבן חלילה

חדשנות ויופי מצטברים באבן אחת

אם אתם בעלי טעם טוב ואוהבי העיצוב המודרני החדיש, הניחו בצד את שיקולי יוקר המחייה ואבן חלילה עומדת לרשותכם לריצוף וחיפוי הבית בצורה שתתחברו אליה היטב.

אבן חלילה מגיעה מאזור הר חברון ומשתייכת למשפחת אבני הגיר. עובדה זו מקנה לה את המראה הנקבובי המיוחד שיש לאבני גיר רבות וכן מאפשר לה גיוון במצבה ומראיה. אבן חלילה אכן מגיעה בשלושה סוגים עיקריים המובדלים בצבע שלהם בעיקר, כשכולן בצבעים בהירים. מדובר באבן שדחוסה במרקמה והחומר שלה הוא איכותי ומאחד בין חלקיה.

 

אבן חלילה - עכשווית ומודרנית

אבן חלילה יוצרת מעין תחושת חום ו"הכנסת אורחים" שכזו, יחד עם מראה יוקרתי וחדשני. שילוב זה צובר תאוצה ורבים מעוניינים לרכוש את אבן חלילה לביתם. מעבר לכך אבן חלילה היא הטרנד הנוכחי בריצוף בתים בעיקר בבתים המעוצבים בטוב טעם. לאבן חלילה מאפיינים של עתיקות המשתלבים עם עדינות ויכולת השתלבות עם נוף הבית. כמו כן, מראיה משרג את פנים הבית מבחינות רבות. השילוב בין מראה העתיק ובין המיוחדות שבה יוצר את היוקרתיות המתבקשת ואת הנהירה בשימוש בה על ידי מעצבים ואדריכלים.

 

אבן חלילה - יציבות

אבן חלילה הינה אבן חזקה ועמידה ומשמשת בשל כך לריצוף פעמים רבות. מסיבה זו, בשנים האחרונות יותר ויותר ישראלים משתמשים באבן זו לריצוף הבית שלהם, למטבחים ולאמבטיות. אבן חלילה היא אומנם יציבה במיוחד אך למרבה הצער היא לא מתאימה לניקוי בחומרי הניקוי שרובנו משתמשים בהם כמו אקונומיקה. דבר זה מקשה מאד שכן בכל בית ממוצע עורכים שימוש בחומרי הניקוי שנמכרים בשוק. לכן מומלץ להשתמש באבן חלילה לחיפוי קיר ולאזורים שאתם יכולים להעניק להם טיפול מיוחד ללא חומרים חומציים. על אף בעיית חומרי הניקוי, אבן חלילה היא אבן שנשמרת לאורך שנים רבות בנאמנות.

 

יוקרתיות והוצאה כלכלית

בשל העובדה שאבן חלילה היא אבן מודרנית, חזקה ואיכותית, נדרש לשלם עליה מעל הממוצע של אבנים אחרות. אם אתם מעוניינים לרכוש את המטבח שלכם או הריצוף או אחרים מאבן חלילה בצעו סקר שוק מעמיק על מנת למצוא את המחיר הנכון. 

 

צור קשר

חייקה קדם | 050-9667676

קיבוץ שריד | דוא"ל. evenyahalom.ltd@gmail.com