אבן הוליסטון

אבן הוליסטוןאבן הוליסטון

גם יפה וגם איכותית היא אבן הוליסטון ומעניקה לכם שלוות נפש במקום מגוריכם הפרטי. הכניסו אותה אל סל האפשרויות שלכם ברכישת שיש, ריצוף וכדומה.

עיצוב הבית הוא חלק אלמנטארי מחייכם ותופסת חלק חשוב בבחירות של השיש, ריצוף הבית, כלים סניטאריים וכדומה. אבנים טבעיות משמשות כחלק מעיצוב זה ומהוות כבסיס לבנייה, חיפוי וריצוף. המאפיינים שלהם תלויים במקום הטבעי שלהם, באופן בו הן נוצרו ובאקלים הסביבתי ממנו באו. הסוגים יכולים להשתנות בצבע, בצורה, במרקם ואף ברמת הדחיסה שלהם. אבן הוליסטון הינה סוג של אבן גיר המשמשת למטרות כאלה ואחרות. אבן הוליסטון היא אבן נעימה ויתרונותיה רבים, לכן מומלץ לבדוק אותה כאפשרות לפני שבוחרים מטבח או ריצוף לבית.

 

אבן הוליסטון - היופי שבעדינות

אבן הוליסטון היא אבן בעלת מאפיינים מרגיעים. היא נעימה למגע, עדינה במראה, בהירה ומעניקה תחושה של מרחב וחופש. ניתן לומר שאבן הוליסטון היא המקבילה של קולות מים המבעבעים בנחל ומשכשכים את האבנים, כיוון שאבן הוליסטון היא אבן צנועה אך מלאת אנרגיות מרגיעות. באבן הוליסטון יש מעט מן האלגנטיות ונגיעות מודרניות. כמו כן, אבן הוליסטון מאופיינת במלכותיות מעטה ומספקת לכם מראה שובה לב. ניתן לומר כי אבן ההוליסטון הינה בעלת תכונות של ריפוי לנפש ולכן טוב שיהיה בביתכם. אין צורך עוד בשירים מרגיעים, יוגה ומדיטציה- הבית שלכם יקרין לכם את השלווה אליה תזדקקו.

 

אבן הוליסטון - אופן תחזוק האבן

אבן הוליסטון היא נוחה ונעימה לניקוי, אינה משאירה כתמים ואינה רגישה מידי לחומרים. מה גם שהיא לא נזקקת לניקוי יותר מידי חזק ומאסיבי, שכן היא אינה קולטת אליה לכלוכים וכתמים. בנוסף לכך, גם כאשר היא מתלכלכת הכתם אינו בולט לעין. בין אבן הוליסטון משמשת אתכם לרצפת הבית ובין אם לשיש במטבח, אתם לא צריכים "להשתגע" מרדיפות אחר הניקיון. על אף שמדובר באבן גיר, רמת הספיגה של האבן נמוכה יחסית ולא סופחת אליה כתמים עקשניים. ללא סיפוח של מים עכורים או מזיקים אחרים. נצלו עובדה זאת וחסכו לעצמכם שעות של עבודת ניקיון בכל הבית. 

 

צור קשר

חייקה קדם | 050-9667676

קיבוץ שריד | דוא"ל. evenyahalom.ltd@gmail.com