אבן גרניט

אבן גרניטאבן גרניט

ייחודה של אבן הגרניט

שלל צבעים הנשפכים לפניכם יחד עם מגוון מרקמים והכול באבן אחת- אבן גרניט, האבן האהובה על מעצבי הפנים.

אבן גרניט נולדה במעמקי האדמה ורגילה לתנאים של לחץ וחום גבוהים במיוחד. זוהי אבן מיוחדת במינה אשר עשויה לשמש אתכם רבות בצורה הטובה ביותר. דמיינו לעצמכם ששלפתם מתוך האדמה יהלום, ליטשתם אותו והשתמשתם בו. כך היא אבן הגרניט המשמשת את כולנו למטרות רבות ומגיעה היישר מתוך האדמה, שם התחזקה וקיבלה את כוחותיה המיוחדים. בשל יתרונותיה הרבים והמגוון הרחב שהיא מציעה, אבן גרניט נעה בין טווח מחירים גדול יחסית. יש לבדוק אותם מול הספק ובהתאם לדרישות שלכם.

 

חוזק ועוצמה - מתאים לכל אחד

גרניט היא אבן יוקרתית אשר צברה תאוצה בשנים האחרונות בעיקר למטרות של ריצוף בשל היותה אבן חזקה ויציבה. תנאי היווצרות שלה גרמו לה להיות עמידה בפני תנאים קיצוניים חדשים ומאפשרים שימוש בה למגוון רחב של מטרות. ניתן לראות כי בין שאר השימושים שלה כי היום רבים משתמשים בה כחומר הבסיס לשירותים ולאמבטיה, זאת כיוון שהיא חזקה ועמידה בפני המים הרבים, מזג האוויר המשתנה ומזיקים אפשריים בחדרים אלה. אבן גרניט מאפשרת שימוש רב שנים גם בתנאים של מים, חום קיצוני וקור. העמידות שלה יוצרת יתרון מהותי בבחירת אבן לשיש החדש בביתכם, לריצוף, לחדר האמבטיה ולעוד שימושים רבים.

 

עיצובים, עיצובים, עיצובים

לאבן גרניט קשת רחבה מאד של צבעים וסוגים כאשר כל אחד מהם יכול לשמש רבים וטובים לשיש, ריצוף, חיפוי קיר, מדרגות, מקלחת וכולי. בין סוגיה של אבן הגרניט כלולים אבן הגרניט פורצלן, חלוקי נחל ירוק, פרדיסו בש ועוד רבים. בשל הגיוון הרב ניתן לבחור בין אבן גרניט שהיא יוקרתית יותר לבין אבן גרניט פשוטה יותר, אך בגדול- אבן הגרניט היא אבן הנחשבת חדשנית ויוקרתית בשוק אבני הריצוף והשיש. בעולם המודרני אי אפשר לפספס את השימוש באבן זו וניתן לצפות בעיטורים מיוחדים העשויים גרניט. תוכלו לראות כי רבים הם המעצבים אשר הופכים חדר פשוט לחדר מדהים בעזרת אבן גרניט.

 

צור קשר

חייקה קדם | 050-9667676

קיבוץ שריד | דוא"ל. evenyahalom.ltd@gmail.com